Nowa tablica ogłoszeń w centrum

Nowoczesna i estetyczna tablica ogłoszeń pojawiła się wczoraj przy Domu Handlowym Kupiec. Poprzednia stała w tym miejscu od lat i była już bardzo zniszczona.

Tablica jest o wiele większa i bardziej rozbudowana od tej, którą usunięto. Zamykana na klucz, pozwala wieszać plakaty za szybą, dzięki czemu nie są narażone na działanie czynników atmosferycznych. Dodatkowo na szczycie tablicy znajduje się duży zegar, wskazujący aktualny czas.

fot. e-Lębork

Nową tablicę ustawiono w wyniku współpracy Urzędu Miejskiego z firmą PREMIA-SPORT z Gdyni. Ratusz wyraził zgodę na umieszczenie jej w tym miejscu, natomiast firma w całości sfinansowała koszty zakupu tablicy i jej instalacji. Wokół miejsca na ogłoszenia, znajdują się boksy reklamowe.

– Wkrótce tablica zostanie podłączona do ulicznej sieci energetycznej. Po zmroku, jej zawartość oraz zegar będą podświetlane – informują urzędnicy.

Aby bezpłatnie zamieścić ogłoszenie o wydarzeniach w Lęborku i okolicach wewnątrz tablicy, należy skontaktować się z Referatem Promocji i Kultury w lęborskim Urzędzie Miejskim.

2 myśli na temat “Nowa tablica ogłoszeń w centrum”

  1. W końcu estetyka. Na poprzedniej tablicy straszyły setki ogłoszeń i plakatów, które nie wyglądały dobrze. Oby tylko wandale dali jej spokój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>