W sobotę jakubowy bieg

Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych na XII Bieg św. Jakuba Ap., który odbędzie się w sobotę 21 lipca 2012r. w Lęborku w ramach Lęborskich Dni Jakubowych.

Biegacze rywalizować będą na ulicach Lęborka,  trasa liczy 10 km, jest atestowana i liczy 4 okrążenia. Start honorowy o godz. 15.50 z Placu Pokoju, start ostry o godz. 16.00 z ul. 1 Maja, meta na Pl. Pokoju.

Zobacz relację z imprezy: XII Bieg Uliczny św. Jakuba >>

Zgłoszenia do 20.07.br. przyjmuje Centrum Sportu i Rekreacji tel. 59 862 71 77 lub e-mailem: csir_gle@o2.pl, w dniu biegu od godz. 12.00 w Biurze zawodów w Urzędzie Miejskim przy ul. Armii Krajowej 14. Elektroniczne zapisy na stronie http://www.elektronicznezapisy.pl/events  Opłata startowa – 20 zł.

fot. Sławomir Łukaszuk

Przewidziane są nagrody: puchary, statuetki oraz nagrody finansowe; wręczenie nagród o godz. 18.00 na scenie na Pl. Pokoju. Dla uczestników spoza Lęborka istnieje możliwość bezpłatnego noclegu w Domu Dziecka nr 1 przy ul. Gdańskiej 40, zgłoszenia do 19.07.br.

Jedna myśl na temat “W sobotę jakubowy bieg”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>