Kino Fregata w Lęborku

Po latach mieszkańcy doczekali się obiektu z prawdziwego zdarzenia. By obejrzeć film na dużym ekranie, nie musimy już jeździć do Trójmiasta. W sobotę odbyło się oficjalne otwarcie kina Fregata w Lęborku. Po południu odbyły się uroczystości inaugurujące, natomiast wieczorem w fotelach zasiedli pierwsi widzowie, którzy obejrzeli „Ciekawy przypadek Bejamina Buttona”.

Reportaż z otwarcia kina przygotował portal GP24.pl

„Ciekawy przypadek Bejamina Buttona” będzie wyświetlany we Fregacie do czwartku. Seanse odbywają się o godzinie 17:00 oraz 20:30. Ceny biletów: normalny 13zł, ulgowy 12zł, zbiorowy – 11zł. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem (59) 8622-530 lub kupić wejściówkę w kasie kina na godzinę przed seansem. Od piątku, widzowie będą mogli oglądać animowany Madagaskar 2.

Więcej informacji o Lęborskim Centrum Kultury oraz kinie Fregata już wkrótce na stronie www.lck-fregata.pl

7 myśli na temat “Kino Fregata w Lęborku”

  1. Nareszcie mamy własny serial pt. „Otwarcie kina w Lęborku” . Powodzenia.

  2. Kino może i fajne ale nudniejszego filmu to ja nie widziałam

  3. A mi się film podobał. Każdemu nigdy nie dogodzisz.

  4. Zależy od tego co kto lubi, jedni lubią melodramaty, inni pełnokrwiste sceny. Mi w kinie brakuje kawiarenki ,w której po filmie mógłbym usiąść przy kawie i porozmawiać o tym co właśnie obejrzałem. Popieram mamę benjamina, na otwarciu kina mógł być film, który wycisnąłby z tego nagłośnienia max. Niestety, jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma.

  5. Marudzicie! Cieszmy sie, ze mamy wlasne kino! Przeciez czekalismy na nie tyle lat! Poczatki zawsze sa trudne…poczekajmy! Pozdrawiam mieszkancow Leborka i zycze wiecej optymizmu…Jolanta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>